Kategorie

 pudełka produktowe z nadrukiem full color

Producenci

Dostawcy

Oferujemy możliwość personalizacji opakowań poprzez nadrukowanie dowolnej grafiki w wybranym kolorze z palety dostępnych barw. Nasze nadruki wykonujemy na półautomatycznym sitodruku, co gwarantuje ich wysoką jakość, precyzję i dokładne odwzorowanie kolorów.

Aby otrzymać wycenę usługi, prosimy o przesłanie projektu grafiki na adres e-mail info (a) gama-pack.pl, wraz z informacją o wymiarach nadruku, rozmiarze opakowania oraz położeniu nadruku. W przypadku braku własnego projektu, udostępniamy standardowy cennik, który uwzględnia koszt nadruku w zależności od wielkości grafiki.

Minimalna ilość zamówienia to 500 sztuk w jednym kolorze i fasonie opakowania. Projekt nadruku musi być wykonany w technologii grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, Corel Draw), a plik musi mieć rozszerzenie *.ai, *.cdr lub *.pdf z grafiką wektorową. Wszystkie czcionki w projekcie należy zamienić na krzywe.

W przypadku nietypowych zleceń oferujemy komputerową wizualizację nadruku na opakowaniu. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu zapłaty (na podstawie faktury proforma), realizacja zlecenia trwa od 5 do 21 dni.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także nadruk testowy, który prezentuje możliwości i jakość nadruku, od najmniejszych czcionek po najcieńsze linie. Opakowanie z nadrukiem testowym może okazać się pomocne dla grafików przy tworzeniu projektu graficznego.

 

 

wzór nadruku na pudełkach wzór nadruku na pudełkach wzór nadruku na pudełkach

wzór nadruku na pudełkach wzór nadruku na pudełkach