Elegancka Torebka tekturowa na prezenty o wymiarach 170x85x400 mm - wymiary wewnątrz torebki. Bardzo modne opakowanie na prezent - wykonane w stylu EKO.
Torebka tekturowa na wino o wymiarach 170x85x400 mm - wymiary wewnątrz torebki. Bardzo modne opakowanie na prezent - wykonane w stylu EKO

Kategorie

Dostawcy

Producenci

 pudełka produktowe z nadrukiem full color

Poleć nas znajomym

Czym jest Tpay.com

Tpay.com jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.


Tpay.com to system płatności online, umożliwiający automatyczne księgowanie wpłat za zamówienia w sklepie przy użyciu bezpiecznych metod płatności. Tpay.com ma na celu wprowadzanie nowoczesnych technologii pozwalających klientom w łatwy i bezpieczny sposób dokonywać płatności za zakupione w Internecie produkty i usługi.
Polityką Tpay.com jest zapewnienie maksymalnie bezpiecznych płatności internetowych i sprawienie, aby klient czuł się pewnie, płacąc w serwisach internetowych obsługiwanych przez Tpay.com. Tpay nie pozwala, aby system płatności był wykorzystywany w jakichkolwiek celach, które mogłyby spowodować, że kupujący utraciłby zaufanie do płatności internetowych. Natychmiast z systemu eliminowani są nieuczciwi sprzedawcy, a przyjmowanie płatności dla serwisów, które mogą spowodować utratę zaufania do płatności online, jest automatycznie blokowane. To powoduje, że w praktyce z Tpay.com korzystają tylko uczciwe i rzetelne firmy.

Bezpieczne płatności internetowe